5D KEYLINE. PO PROSTU WŁAŚCIWY WYBÓR.

Wszystkie przychodzące na myśl prace rolnicze, lekki transport oraz prace polowe – modele nowej serii 5D Keyline są po prostu idealne dla małych średnich gospodarstw rolnych jako ciągnik zasadniczy.

Nowoczesna technologia: zoptymalizowane pod kątem pojemności trzycylindrowe silniki FARMotion 35 zapewniają najwyższe osiągi, redukcję zużycia paliwa i niską emisję spalin przy wysokiej mocy od 66 KM (48,9 kW) do 102 KM (75 kW). Dostępne są dwie mechaniczne, pięciobiegowe przekładnie: 15+15 lub 30+15 biegów wraz z przekładnią PowerShuttle z 15+15 lub 30+30 biegami skrzyni biegów Hi-Lo.

Po prostu wydajne: maksymalną prędkość 40 km/h można osiągnąć we wszystkich modelach już przy 1800 obr./min. Wszystkie modele z serii 5D Keyline wyposażono w napęd na cztery koła i hamulce czterech kół. Układ napędowy na cztery koła i 100% blokada mechanizmu różnicowego są obsługiwane elektrohydraulicznie.

Po prostu wszechstronny: pompa hydrauliczna 56 l/min zasila maksymalnie trzy mechanicznie sterowane obwody z tyłu. CIągnik posiada tylny podnośnik nowego typu „EasyLift” o maksymalnym udźwigu 3500 kg oraz tylny WOM o maksymalnie trzech prędkościach obrotowych. Po prostu wygodna kabina. Pełna widoczność w zakresie 360°, szerokie drzwi i ergonomiczna obsługa. Modele nowej serii 5D Keyline są odpowiednim wyborem dla wszystkich, którzy chcą po prostu pracować ekonomicznie i wygodnie.

Kompaktowy, uniwersalny ciągnik rolniczy Deutz-Fahr 5080D Keyline dostępny teraz w OFERCIE LIMITOWANEJ 2023 w cenie 159 000 zł netto*

– z rabatem promocyjnym -7 000 zł
– z atrakcyjnym finansowaniem fabrycznym
– 0% odsetek
– 0% prowizji.

Ciągnik z silnikiem o mocy maksymalnej 76KM, wyposażony w komfortową kabinę z klimatyzacją i oświetleniem roboczym, skrzynię biegów 15+15, o prędkości maksymalnej 40 km/h, wałek WOM z 2 prędkościami 540/ECO, hydraulikę z 4 wyjściami hydraulicznymi, podnośnikiem tylnym o udźwigu 3500 kg w wersji Easy Lift z przyciskiem do sterowania, 3 zaczepami z tyłu oraz kołami 420/70 R30

SILNIK

SILNIKI FARMOTION 35. PO PROSTU WYDAJNE.

Pod maską modeli nowej serii 5D Keyline znajdują się nowoczesne, zoptymalizowane pod kątem pojemności, trzycylindrowe silniki FARMotion o mocy od 66 KM (48,9 kW) do 102 KM (75 kW), spełniające wymogi normy emisji spalin Stage V. Zostały one zaprojektowane specjalnie do wykorzystania w ciągnikach rolniczych. Elektronicznie sterowany układ Common Rail dostarczający paliwo pod ciśnieniem 2000 barów oraz układ dolotowy powietrza z turbosprężarką i intercoolerem zapewniają wysoką moc i moment obrotowy przy minimalnym zużyciu paliwa i niskich wartościach emisji spalin. Nowo opracowana kompaktowa chłodnica z wentylatorem o napędzie wiskotycznym oraz filtrem powietrza PowerCore przekładają się na efektywność pracy silnika. Układ chłodzenia jest również łatwo dostępny, dzięki czemu prace konserwacyjne i czyszczenie są o wiele łatwiejsze.

motore_5dkeyline.jpg.nopiuma
NAPĘD

PRZEKŁADNIA. PO PROSTU PRECYZYJNA ZMIANA BIEGÓW.

Wszystkie nowe modele 5D Keyline są wyposażone w pięciobiegową przekładnię występującą w kilku wersjach. Prostsza wersja posiada mechaniczny mechanizm zmiany biegów i przełożenia 15 + 15, które można zwiększyć do 30 + 15, wybierając opcję mechanicznych bardzo niskich biegów. Dostępna jest nawet przekładnia PowerShuttle zapewniająca wysoką wydajność i komfort jazdy. Wszystkie ciągniki z przekładnią PowerShuttle są standardowo wyposażone w regulację reakcji sprzęgła SenseClutch, sprzęgło ComfortClutch i funkcje Stop&Go. Przekładnie z PowerShuttle są dostępne w wersji 15+15 i 30+30 z 2-stopniową przekładnią Powershift Hi-Lo. Ww wszytskich wariantach prędkość końcowa 40 km/h jest osiągana w trybie ECO przy 1800 obr./min. Umożliwia to precyzyjną i efektywną jazdę w każdym zastosowaniu.

trasmissione_5dkeyline.jpg.nopiuma
WOM

WOM. PO PROSTU WSZECHSTRONNY.

Nowe modele serii 5D Keyline są naprawdę wielozadaniowe. Równie wszechstronne są opcje wyposażenia w WOM. Dostępne są trzy wersje konfiguracyjne: 540/540 ECO, 540/540 ECO/1000 i 540/540 ECO + synchro gdzie obroty wałka są zsynchronizowane z prędkością jazdy. Opcje te umożliwiają ekonomiczną pracę z odpowiednim osprzętem. Wał WOM można aktywować ręcznie za pomocą dźwigni, co zapewnia płynny rozruch bez wstrząsów, lub za pomocą wygodnego przycisku. Wszystkie modele serii 5D Keyline spełniają międzynarodowe wymogi bezpieczeństwa i dysponują postojowym przyciskiem bezpieczeństwa WOM.

pto_5dkeyline.jpg.nopiuma
HYDRAULIKA I PONOŚNIK

UKŁAD HYDRAULICZNY. PO PROSTU WYDAJNY I PRECYZYJNY.

Osprzęt hydrauliczny jest jednym z najważniejszych wyznaczników pozwalających ocenić, czy dany ciągnik nadaje się dla twojego przedsiębiorstwa. W przypadku nowych modeli 5D Keyline możesz precyzyjnie kontrolować cały osprzęt. Pompa 56 l/min zasila dwa lub nawet trzy tylne, mechanicznie sterowane obwody hydrauliki zewnętrznej. Mechaniczny tylny podnośnik DEUTZ-FAHR z nowym układem sterowania EasyLift słynie ze swojego skutecznego układu sterującego i standardowego udźwigu 2500 kg. Siłowniki wspomagające zwiększają udźwig do 3500 kg. Opcjonalnie możliwe jest również sterowanie podnośnika z poziomu tylnych błotników.

impianto_idraulico_5dkeyline.jpg.nopiuma
HAMULCE

OSIE I HAMULCE. PO PROSTU BEZPIECZNE W KAŻDEJ SYTUACJI.

Wszystkie modele nowej serii 5D Keyline są wyposażone w napęd na cztery koła i mokre hamulce wszystkich czterech kół. Za rozkład siły hamowania na poszczególne koła odpowiada zawór rozdzielczy. Wciśnięcie obu pedałów hamulca oznacza wyhamowanie wszystkich czterech kół. Wciśnięcie lewego pedału hamulca oznacza wyhamowanie lewego tylnego koła. Wciśnięcie prawego pedału hamulca oznacza wyhamowanie prawego tylnego koła. Zapewnia to poczucie całkowitego bezpieczeństwa w każdej sytuacji. Hydrauliczny hamulec przyczepy jest dostępny opcjonalnie.

Oś przednia została zaprojektowana przez DEUTZ-FAHR specjalnie dla tego segmentu mocy. Układ napędu na cztery koła i 100% blokada mechanizmu różnicowego są obsługiwane elektrohydraulicznie za pomocą przycisków. Kąt skrętu 55° zapewnia maksymalne możliwości manewrowania.

assali_e_freni_5dkeyline.jpg.nopiuma
KABINA

KABINA. PO PROSTU WYGODNA.

Każdy, kto wejdzie do kabiny serii 5D Keyline, natychmiast poczuje, że to wspaniałe miejsce pracy. Szerokie drzwi, jasne, przytulne wnętrze i pełna widoczność w 360° zapewnia środowisko efektywnej pracy. Jak to w przypadku rozwiązań DEUTZ-FAHR, elementy sterujące są ułożone logicznie pod względem częstotliwości używania, znajdują się w zasięgu ręki i są pogrupowane kolorystycznie. Tablica przyrządów na regulowanej kolumnie kierowniczej nieustannie dostarcza kierowcy istotnych informacji. Deska rozdzielcza posiada wskaźniki analogowe i cyfrowe. Dostępne są trzy wersje dachu. Dach pełny ze strukturą zabezpieczającą FOPS, przeszklony dach bez ramy FOPS lub poliwęglanowy dach o wysokiej widoczności z FOPS, zapewniający doskonałą widoczność do góry podczas prac z ładowaczem czołowym. Nie ważne, jakie prace musisz wykonać – komfortowa kabina nowej serii 5D Keyline zmotywuje każdego operatora do pracy z pełną wydajnością.

cabina_5dkeyline.jpg.nopiuma

SDF SMART FARMING SOLUTIONS

MOŻLIWOŚĆ PRZEDŁUŻENIA GWARANCJI DLA TEGO PRODUKTU

SDF ExtraCare zabezpiecza dodatkowo Twoje maszyny, gwarantuje maksymalnie długi czas i pełne bezpieczeństwo użytkowania. Możesz liczyć na doskonałą wiedzę i profesjonalne wsparcie sieci serwisowej DEUTZ-FAHR.

6-series_6230-rcshift_gallery-4_7kzpw8w.jpg.nopiuma